Autorzy

Kali
Absolwent Politechniki Poznańskiej, obecny student Politechniki Wrocławskiej. Podczas Erasmusa w Turcji spędził więcej czasu na podróżach niż na uczelni. Na tripach zawsze nosi najcięższy plecak, więc ma prawo trochę pomarudzić. Godnie reprezentował naszą ekipę w Międzynarodowych Mistrzostwach Autostopu.. Na tripach zawsze nosi najcięższy plecak, więc ma prawo trochę pomarudzić. Godnie reprezentował naszą ekipę w Międzynarodowych Mistrzostwach Autostopu.. Na tripach zawsze nosi najcięższy plecak, więc ma prawo trochę pomarudzić. Godnie reprezentował naszą ekipę w Międzynarodowych Mistrzostwach Autostopu.

Strzała

Strzała
Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Podróżnik, survivalowiec. Radzi sobie bez marudzenia w każdych warunkach. Tripowy fotograf, mały kartograf, ogarnie każdą mapkę. Gadżeciarz, zawsze dobrze przygotowany do wyprawy.

Wiśnia
Student architektury na Politechnice Poznańskiej. Zapalony podróżnik, objechał stopem Europę od Hiszpanii po Krym. Nigdy nie omija dobrych imprez. Na blogu, poza pisaniem, jest odpowiedzialny za layout, podczas wypraw za ciekawostki z dziedziny architektury oraz wbijanie za darmo do muzeów.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s